Uzmanlarımız

Feyza Güngeviş

ICF Profesyonel YÖNETİCİ Koçu, ACC

NLP & Quantum Uygulayıcısı

Sosyolog

1976 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kadıköy Kız Lisesi’nde tamamladıktan sonra eğitimde eklektik yaklaşıma olan inancı ile disiplinler arası sentezi hedefleyerek kariyer gelişimini birbirini tamamlayan birkaç konuda geliştirmeyi tercih etmiştir.

Önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro ve Sahne Sanatları Bölümü ve devamında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Yönetimi Bölümü’nde önlisans, Sosyoloji Bölümü’nde lisans eğitimi gördü. Ardından LIVCON Akademi’de lisans seviyesinde Psikoloji & Psikoterapi eğitimini tamamladı.

Başlangıç seviyesinde İtalyanca, iyi derecede İngilizce bilgisine sahiptir.

30 yıllık aktif iş yaşamının içerisinde, Turizm ve Otelcilik Yönetimi, Kalite Kontrol ve Toplam Kalite Yönetimi, ISO 9001:2000 iç ve dış denetçilik, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Eğitim, Yönetim ve Organizasyonel Gelişim, Süreç Yönetimi sistem kurulum konularında bilgi ve tecrüye sahiptir.

2006 yılında başladığı yoga (raja yoga ve karma yoga) çalışmaları ile kişisel gelişim yolculuğunu ruhsal gelişim ile bütünleştirerek, yaşamda kendisine yüksek değer kattığına inandığı bilgi ve birikimini 2013 yılında Sokak Kitapları yayıncılıktan çıkarttığı “Kelebek Tozu” kitabı ile okuyucularına ulaştırmıştır. İkinci kitabının hazırlıkları devam etmektedir. 

2009 yılında Davranış Bilimleri ile bilinçaltına olan ilgi ve merakı sonucu Avigen Psikiyatri & Psikoterapi Merkezi’nde 6 aylık oto – hipnoz kursunu tamamlamış ve tüm öğrendiği teknikleri, yaptığı danışmanlık çalışmalarında, koçluk seanslarında ve eğitimlerinde aktif olarak kullanmıştır.

2012 yılında yıllardır gönüllüsü olarak destek verdiği Çağdaş Yaşam Destekleme Derneği Genel Koordinatörlük görevine getirilmiştir.

2013 yılında House of Human Eğitim, Koçluk, Danışmanlık’tan Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından ACSTH statüsünde onaylanmış koçluk sertifikasını almıştır. Sürece ek olarak RLAC Eğitmenliği ve Yönetici Koçluğu eğitimlerini de tamamlamıştır.

2015 yılında Uluslararası Koçlar Federasyonu (ICF) tarafından Associate Certified Coach (ACC) unvanını almıştır. Ve aynı yıl Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Merkez yedek yönetim kurulu üyesi seçilmiştir.

2015 yılında LIVCON Learning Academy’de NLP Practitioner ve aynı zamanda Quantum Practitioner programlarını tamamlamıştır.

2020 yılında Bilginet Akademi’den Accredited CPD Activity onaylı Oyun Terapisi eğitimini almıştır.

2021 yılında Boğaziçi Kampüs’ten International Therhappy Center onaylı İleri seviye Nümeroloji eğitimi almıştır.

Koçluk ve psikoterapi çalışmalarının yanı sıra şirket ve kamu kuruluşları için eğitmen yetiştirmekte, farklı yerlerde makaleler yazmakta, “sosyal sorumluluk projeleri”nde çalışmakta, üniversitelerde seminerler sunmakta, bireysel danışmanlık desteği vermektedir.

KELEBEK TOZU adı ile kurduğu web sitesi ve instagram sayfası aracılığı ile geniş kitlelere ulaşmayı amaçlarken, hayat felsefesi olarak eğitimin, sonsuz gelişimin ve insana olan doğru yatırımın mucizesine olan inancı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Yaşam Amacı; insanların içlerindeki ışığı ve mucizeleri keşfetmelerine rehberlik etmek, kendilerini gerçekleştirme yolunda onlara eşlik etmektir.

Referanslardan Bazıları:

Kıbrıs Üniversitesi – Turizm Otelcilik Yetiştirme Programı, Dokuz Eylül Üniversitesi – Kişisel Gelişim Programı, Bahçeşehir Üniversitesi – Kişisel Gelişim Programı, Kayseri Erciyes Üniversitesi – Kişisel Gelişim Programı, İTÜ – Motivasyon ve İletişim Becerileri Geliştirme Programı, Onsekiz Mart Üniversitesi – Kişisel Gelişim Programı, Çağdaş Yaşam Destekleme Derneği – Kişisel Gelişim Programı, Kurumsal Gelişim Sistem Kurulumu, Altı Nokta Körler Vakfı – Motivasyon Programı ve İletişim Becerileri, Aiesec – Kişisel Gelişim Programı, ODTÜ – Kişisel Gelişim Programı, EÇEV – Kişisel Gelişim Programı, Mimarlar Odası – Kişisel Gelişim Programı, AXA Sigorta – Farkındalık ve Kendin Olabilme Atölyesi, Şifa Çemberi – Mucize Farkındalıklar Semineri, Umur Basım – İletişim ve Beden Dili Eğitimi, IMKB – Duygusal Zeka Eğitimi, Hillside Beach Club, Fethiye – Duygusal Zeka Eğitimi, Volley Otel – “Otelcilik Güzeldir” Eğitim Programı, Dedeman Grubu – Süreç Yönetimi ve Organizasyonel Gelişim Eğitimleri ve Sistem Kurulumu, Hotel Dedeman İstanbul – Kişisel Gelişim ve ISO 9001:2000 Eğitimleri, Dedeman Madencilik – Süreç Yönetimi ve Organizasyonel Gelişim Eğitimleri ve Sistem Kurulumu, Adahan Otel – Otelcilik Sistem Kurulum Analiz Çalışması, Martı Grubu (Martı Myra Antalya) – Genel Otelcilik ve Kişisel Gelişim Eğitimleri, Koçluk Çalışmaları, Mercedes – Benz & ÇYDD – Gençlere Grup Koçluğu Uygulaması, Bemar Kariyer Okulları – Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Eğitimleri, Nike Türkiye – Gençlere Grup Koçluğu ve Farkındalık Çalışması, Kariyer.Net 10 ncu Kat Seminerleri – “Kendimle Yeniden Tanışmak” Koçluk ve Farkındalık Çalışması, Thomas Türkiye – Şirket Koçluğu & Eğitmenlik, Pronet Güvenlik ve Alarm Sistemleri – NLP ile Satış Teknikleri Eğitimi, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri – Hayatı Kolaylaştırmak İçin Stres Yönetimi Eğitimi, Linde Opsan Otomotiv ve Parça Sanayi – Yönetici Yetiştirme Programı, Eren Perakende – Müşteri İlişkileri Yönetimi, Teknik Kimya – Yönetimde Koçluk Becerileri Eğitimi ve Performans Yönetim Sistem Kurulumu, Asset Grup – Performans Yönetimi, Liderlik Mama Shelter – Sunum Teknikleri