Uzmanlarımız

Gündüz Saka

1959 yılında Ankara’da doğmuşum. ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 1982 yılında mezun olduktan sonra 2003 yılına kadar mesleğimi serbest şehir plancısı olarak kendi firmamda devam ettim.

Bu arada sağlık sorunundan dolayı 2002 yılında Reiki eğitimi almıştım. Bu enerji dengeleme tekniğinin çok büyük olumlu etkisini görünce bu konu ile daha fazla ilgilenip, Reiki ve meditasyon konularında çalışmaya başladım. Bir süre sonra Reiki eğitmeni oldum. 2003 yılı sonuna doğru kendi isteğim ile severek yaptığım işimden kendimi emekli ettim ve tam zamanlı olarak kişisel gelişim merkezi açarak çalışmalarıma devam ettim.

Zaman içinde kişisel gelişim çalışmalarımın yanı sıra ortaklarımla ASHUA isimli bir dergi çıkarttık. Bu dergide sorumlu yazı işleri müdürlüğünü yürüttüm. Internette yayımlanmakta olan Ashua Haber isimli haber portalında, Auto-Türkiye ve Rugby Türkiye isimli internet dergilerinde düzenli olarak makalelerim yayımlandı. TRT ve diğer televizyon kanallarında ve TRT radyolarında konuk olarak birçok programa katıldım. Biri şiir kitabı olmak üzere dört kitabım yayımlandı ve tablolarımdan oluşan bir resim sergisi açtım.

Çalışmalarıma Bodrum’daki kişisel gelişim merkezimde devam edip, yüz yüze veya internet üzerinden kişisel ve ruhsal gelişim eğitimleri veriyorum. Ayrıca Reiki, Meditasyon, EFT, İDT ve Lemurya Enerji Teknikleri uygulayıcısı ve eğitmenliği ve şifa çalışmaları ile Ruhsal Danışmanlık ve Yaşam Koçluğu yapıyorum.